budynek W-2

Zgodnie z decyzją Dziekana Wydziału dr hab. inż. Stanisława M. Rybickiego, prof. PK z uwagi na uroczystą inaugurację WIŚiE PK zaplanowaną na godz. 9:00 w czwartek 1 października 2020 r. oraz inaugurację uczelnianą w piątek 2 października 2020 r. realizacja zajęć dydaktycznych dla wszystkich roczników studiów stacjonarnych rozpocznie się w poniedziałek 5 października 2020 roku.

 

 

Udział w zajęciach zdalnych możliwy jest wyłącznie po wcześniejszej aktywacji konta np. w usłudze Office 365 Education Online dla studentów Politechniki Krakowskiej, na którą to czynność należy zarezerwować sobie czas. Po szczegóły odsyłamy Państwa na stronę Działu Informatyzacji PK.

 

WAŻNE INFORMACJE DLA I ROKU 

Studenci I roku studiów stacjonarnych rozpoczynają edukację na WIŚiE PK od:

  1. obowiązkowego udziału w zdalnym szkoleniu BHP

  2. stacjonarnych spotkaniach organizacyjnych 1 i 2 października.

 

Jednocześnie informujemy, że I rok studiów niestacjonarnych I i II stopnia zgodnie z Planem Zajęć rozpoczyna edukację w najbliższy weekend tj. 3-4 pażdziernika od godz. 8:30. Także Państwo rozpoczynają od udziału w zdalnym szkoleniu BHP.

 

Prosimy również Wszystkich Państwa o odwiedzenie strony Studium Języków Obcych PK w sprawie zapisów na lektorat z j. obcego.

 

Przekazujemy informacje przygotowane przez Bibliotekę Politechniki Krakowskiej:

Drodzy Studenci!

Biblioteka Politechniki Krakowskiej (BPK) zapewnia literaturę niezbędną podczas studiów. W celu ułatwienia korzystania z zasobów i usług BPK zapraszamy Was na stronę dedykowaną osobom rozpoczynającym studia na Politechnice Krakowskiej:

https://www.biblos.pk.edu.pl/informator-dla-studentow-2020

Znajdziecie tam m.in. najważniejsze informacje o lokalizacji i zapisach do BPK oraz link do kursu „Jak korzystać z Biblioteki PK”. Jego realizacja umożliwia zdalny zapis do biblioteki. W tym celu należy się zalogować na platformę e-learningową PK (instrukcje bezpośrednio na platformie), a następnie otworzyć kurs na stronie Biblioteki.

Hasło do kursu dla Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki: środowisko.

Zapraszamy do biblioteki i życzymy miłego studiowania!

Zespół BPK

 

ZAJĘCIA W TRYBIE MIESZANYM, Z PRZEWAGĄ ZAJĘĆ ZDALNYCH 
 

Na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki PK (zarówno na kierunkach prowadzonych na WIŚiE samodzielnie jak i na kierunkach międzywydziałowych koordynowanych przez WIŚiE) w semestrze zimowym 2020/21 zaplanowano HYBRYDOWY sposób prowadzenia zajęć. System hybrydowy zakłada przewagę zajęć zdalnych, tak aby zminimalizować udział zajęć stacjonarnych do rzeczywiście niezbędnych.

W celu prowadzenia zajęć w formie zdalnej wykorzystywane będą następujące platformy:

Wybór platformy do prowadzenia zajęć pozostaje w gestii prowadzącego.

 

 

 data publikacji: 29.09.2020 r. przez: MP, 2357 odsłon
© Wydział Inżynierii Środowiska https://www.wisie.pk.edu.pl/