budynek W-2

Zgodnie z decyzją Dziekana Wydziału dr hab. inż. Stanisława M. Rybickiego, prof. PK z uwagi na uroczystą Inaugurację roku akademickiego na WIŚiE PK zaplanowaną na godz. 9:00 w piątek 1 października 2021 r. realizacja zajęć dydaktycznych dla wszystkich roczników studiów stacjonarnych rozpocznie się w poniedziałek 4 października 2021 roku.

 

 

WAŻNE INFORMACJE DLA I ROKU 

Studenci I roku studiów stacjonarnych rozpoczynają edukację na WIŚiE PK od obowiązkowego udziału w:

  1. spotkaniach organizacyjnych z Prodziekanami, które odbędą się 1 października 2021 r. według harmonogramu rozesłanego Państwu poprzez system ehms.

  2.  zdalnym szkoleniu BHP.

 

Jednocześnie informujemy, że I rok studiów niestacjonarnych I i II stopnia zgodnie z Planem Zajęć rozpoczyna edukację w najbliższą niedzielę tj. 3 pażdziernika od godz. 8:30. Także Państwo rozpoczynają od udziału w zdalnym szkoleniu BHP.

 

Prosimy również Wszystkich Państwa Studentów kierunku gospodarka przestrzenna o odwiedzenie strony Studium Języków Obcych PK w sprawie zapisów na lektorat z j. obcego.

 

ZAJĘCIA W TRYBIE MIESZANYM, Z PRZEWAGĄ ZAJĘĆ STACJONARNYCH 
 

Na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki PK (zarówno na kierunkach prowadzonych na WIŚiE samodzielnie jak i na kierunkach międzywydziałowych koordynowanych przez WIŚiE) w semestrze zimowym 2021/22 zaplanowano HYBRYDOWY sposób prowadzenia zajęć. System hybrydowy zakłada przewagę zajęć STACJONARNYCH, z wyjątkiem WYKŁADÓW i LEKTORATÓW JĘZYKOWYCH. 

Udział w zajęciach zdalnych możliwy jest po wcześniejszej aktywacji konta w usłudze Office 365 Education Online dla studentów Politechniki Krakowskiej, na którą to czynność należy zarezerwować sobie czas. Prosimy o aktywowanie konta Office 365 do końca miesiąca września. 

 data publikacji: 29.09.2021 r. przez: MP, 1588 odsłon
© Wydział Inżynierii Środowiska https://www.wisie.pk.edu.pl/