Komunikat dziekana WISiE PK w związku z objęciem miasta Krakowa dodatkowymi ograniczeniami dla stref czerwonych.

 Komunikat dziekana WISiE PK w związku z objęciem miasta Krakowa dodatkowymi ograniczeniami dla stref czerwonych.

 

Aktualizacja z dnia 27.10.2020 r.:

 

"W nawiązaniu do Komunikatu nr 12  Rektora PK z dnia 16 października 2020 r. informuję, że zajęcia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I, II i III stopnia na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki PK łącznie z zajęciami laboratoryjnymi od 2 listopada br. do odwołania będą się odbywały zdalnie.

Prowadzący zajęcia zostali poproszeni o przygotowanie materiałów dydaktycznych z zajęć laboratoryjnych umożliwiających realizację efektów uczenia się zdalnie w sposób możliwie najefektywniejszy."

 

***
 
Aktualizacja z dnia 22.10.2020 r.:
 
Zgodnie z decyzją dziekana wydziału prof. Stanisława M. Rybickiego okres zawieszenia stacjonarnych zajęć laboratoryjnych został wydłużony do dnia 1.11.2020 r. dla studentów wszystkich kierunków i form studiów.
Pozostałe zajęcia odbywają się w tym okresie zgodnie z planem zajęć, w trybie zdalnym.
 
***
 
Aktualizacja z dnia 19.10.2020 r.:
 
Zgodnie z decyzją dziekana wydziału prof. Stanisława M. Rybickiego oraz prodziekana dr inż. P. Beńko informujemy, że do końca tego tygodnia tj. do 23.10.2020 r. ogłasza się okres wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów wszystkich kierunków i form studiów  realizujących zajęcia  laboratoryjne.
Pozostałe zajęcia odbywają się w tym okresie zgodnie z planem zajęć, w trybie zdalnym.
 
***
 
W nawiązaniu do Komunikatu nr 12  Rektora PK z dnia 16 października 2020 r. informuję, że zajęcia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I, II i III stopnia na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki PK od 17 października br. do odwołania będą się odbywały zdalnie, z wyjątkiem zajęć z laboratoriów.
Komunikat ws. prowadzenia zajęć laboratoryjnych  na WIŚiE PK  będzie podany niezwłocznie po dokonaniu ostatecznych ustaleń.
W dniu 19.10.2020 r dla studentów wszystkich kierunków i form studiów realizujących zajęcia laboratoryjne ogłasza się dzień wolny od zajęć dydaktycznych
 
 

 data publikacji: 02.11.2020 r. przez: MP, 1126 odsłon
© Wydział Inżynierii Środowiska https://www.wisie.pk.edu.pl/