Akcja „SOS - Uczelnie Schroniskom” trwa!

 Akcja „SOS - Uczelnie Schroniskom” trwa!

 

Do końca tygodnia zbieramy!

Trudno przegapić duże pudło przy wejściu do budynku głównego WIŚiE - to tam zbieramy karmę, legowiska, leki i zabawki dla bezdomnych psów i kotów, które zimę, często kolejną, spędzą w schronisku.

Natomiast na datki finansowe przeznaczona jest dostępna na portierni puszka oznaczona logo akcji "SOS na PK".  

 

Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom to cykliczne wydarzenie charytatywne, którego celem jest wsparcie podopiecznych małopolskich schronisk dla bezdomnych zwierząt. Zbiórka darów i datków finansowych odbywa się z inicjatywy studentów, doktorantów i pracowników krakowskich uczelni. Beneficjenci tegorocznej edycji to: Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych ZwierzątPrzytulisko dla Bezdomnych Psów i Kotów w Harbutowicachschronisko dla bezdomnych zwierząt Psie Pole oraz Przytulisko prowadzone przez Fundacja Człowiek Dla Zwierząt w Łętkowicach Kolonii

Na Wydziale zawsze chętnie pomagamy innym, więc wierzymy, że i tym razem zwierzaki mogą na WIŚiE liczyć. Bądżcie hojni! Pamiętajcie, że żadne zwierzę nie znalazło się w schronisku ze swojej winy. A my możemy sprawić, że cała gromada kotów i psów z krakowskich schronisk będzie miała zapewnioną karmę na zimę i ciepłe, przytulne legowiska.

Więcej informacji na stronie Akcja SOS 2019 - Uczelnie Schroniskom. Zachęcamy także do śledzenia akcji SOS na PK na profilu facebook!

 data publikacji: 09.12.2019 r. przez: MP, 852 odsłon
© Wydział Inżynierii Środowiska http://www.wisie.pk.edu.pl/